Pırlanta, Tektaş, Yüzük


LYONESS’e Nasıl Üye Olunur – Lyones – Liyones

Yazar yucin

Her türlü güncel ve genel bilgi destegi.com

http://www.akkudoktor.hu/images/lyoness.jpgLYONESS ‘ e üyelik için bugün ki şartlarda alışveriş taahhüt avansı verilmesi gerekmektedir. Alışveriş taahhüt avansı , ileride çıkacağımız alışverişlerimizden oluşacak olan pozisyonların parasını şimdiden vererek bu pozisyonların bizim adımıza sisteme şimdiden yerleştirilmesi ve primlerini kazanmaya başlaması anlamına gelmektedir. Bugün henüz LYONESS ile alışverişler yeni başlamakta olduğu için sistem bize bu şekilde kazanmaya başlama imkanı vermektedir .

Üyelik seçenekleri olarak en az sisteme üç pozisyonluk alışveriş taahhüt avansı verilerek üye olunabilmektedir , yani 150 Euro ‘ luk üyelik . Bildiğiniz üzere üyelik ücretsizdir. Sadece Lyoness hesabına kendi adınıza alış veriş taahhüt ücreti yatıracaksınız. Bu paranıza hiç bir şey olmaz. Sizin Lyoness hesabınızda kalır. Çıkmak isterseniz size geri iade edilir. Bunun dışında yedi pozisyon karşılığı 350 Euro ile de üyelik imkanı da bulunmaktadır. Arada başka üyelik seçenekleri de bulunmakla beraber en fazla üyelik seçeneği 2000 Euro’ luk business paket sahibi olmaktır .

Dilerseniz LYONESS ‘ e anlaşmalı işyerlerinde kullanılmak üzere bir seferde en az 660 TL’ lik alışveriş çeki siparişi vererek de üye olabilirsiniz .

LYONESS ‘ in Türkiye İş Bankası’ ndaki hesabına açıklama kısmına Alışveriş Taahhüt Avansı yazılarak yatırılan üyelik ücretleri bloke bir hesapta tutulmakta , LYONESS bu paralara yasal olarak dokunamamakta , faizini bile kullanamamaktadır . Bu şekilde üyelik ücretlerinin yatırılmasının amacı LYONESS ‘ e indirim anlaşmaları yapmak üzere firmalarla pazarlık edebilmesi için bir maddi güç vermektir . LYONESS ‘ in elinde üye sayısının dışında ekonomik olarak da ne kadar büyük bir alışveriş potansiyeli gücü olursa firmalarla anlaşmalar yapması da o kadar kolay olacaktır .

LYONESS ‘ in üye sayısı ve anlaşmalı iş yerleri sayısı yeterli büyüklüğe ulaştığında TV , Radyo, Gazete, İnternet ve Bilboardlarda yapılacak büyük reklam kampanyası ile pozisyonsuz üyeliklerde serbest olacak ve LYONESS ‘ in üye sayısı sadece bir kaç hafta içinde milyonlara ulaşabilecektir . Bu kampanyalar öncesinde Lyoness’ e üye olup grubunuzu oluşturmanız menfaatinize olacaktır .

LYONESS ‘ e üye olmak için kendinize uygun olan üyelik seçeneğine karar verdikten sonra mail adreslerimiz veya telefon numaralarımızdan bizimle iletişim kurmanız halinde üyelik işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için size gereken desteği vereceğiz . Üyelik konusunda aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz .

Kaynak: Ömer Topdemir

Bu yazı toplamda 5525, bugün ise 1 kez görüntülenmiş

Share

Okuyucu Yorumları

 1. Emre Murat |

  Pozisyon denilen olay nedir?

  Ücretsiz üyelik ile 350€’luk üyelik arasındaki fark nedir?

 2. Kuntay Şimşek |

  Üyelik ücretsizdir. Ancak Şu an İçin Sisteme Dahil olabilmek için kendi tercihinize göre 330 TL ile 4400 TL arasında bir rakamı Taahhüt Avansı Olarak Şirketin İşBankası Yada Yapı Kredi Bankasındaki Hesabına Havale Etmektesiniz.Bu Yatan Taahhüt Avansı Karşılığı Sistemde Pozisyon Sahibi Olursunuz.Bir Pozisyon Değeri 110 TL dir.330 TL ile başlarsanız ki bu önerilmiyor 3, 770 TL avans Taahhütü ile başlarsanız 7 Pozisyon Sahibi olursunuz.Türkiye Şu an 2. Aşamadadır, 3. Aşamaya Geçtiğinde
  (Tahmini 6 Ay gibi) ücretsiz üyeliklerde başlayacaktır,Ancak Bu üyelikler sadece klasik müşteri şeklinde olacak,Lyoness Kartla anlaşmalı Üye işyerlerinden,ve İnternet üzerinden İNDİRİMLİ alışveriş yapabilirsiniz.

  Ancak Bu Lyoness Sisteminde Organizasyon Kurarak Bu işten Gelir Elde etmek isterseniz,İşe Taahhüt Avansı Yatırarak Başlarsınız.Taahhüt Avansı Bankada Bloke durur,Şirket yada başkası Kullanamaz.Belli bir sürede tamamen iade yada beli süre geçtikten sonra ise yatırdığınız Taahhüt Avansını Lyoness Anlaşmalı İşyerlerinden Herhangi Birinde Taahhüt Avasınız Karşılığında Lyoness’tan Size Gönderilecek Alışveriş Çeki ile Nakit gibi Kullanabilirsiniz eğer sistemden ayrılmak isterseniz.

 3. Uğur |

  bu işden kazanç sağlamak ıstıyoruz da yatırmıs oldugumuz avansın bıze katkısı pozısyon olacak dıyorsunuz pekı bu pozısyon olusturmanın amacı nedır.Ve ayrıyetten kazancı sadece kendı alısverımızden mı kazanacagız ..ucretsız uyelıklerın yapımı bu almıs oldugumuz pozısyonlar sayesınde sıte uzerınden sızın tarafınızdan bızım vasıtamızlamı yapılacak yoksa sadece sızmı ılgılenıceksınız bununla ?bızım kazancımız ne sekılde olacak yanı bıraz daha genıs bır acıklama yaparsanız daha ıyı olur ..

 4. emin alptekin |

  330 tl ile lyonese katıldım pozisyonumu ykseltmek istiyorum ama şuanda kendime yine binim gibi 4 kişi daha eklersem ben nezaman nasıl ve ne kadar kazanırım ve kazancımı nereden saglarım

CommentYorum